- Comfortable 5-persoons glampingtent
- Inclusief prive sanitair (douche, wastafel en toilet)
- Overdekt terras met relaxstoelen
5-persoons glampingtent
Glamlodge tent premium
De Glamlodge Tent Premium is een ruime en sfeervolle glampingtent met eigen sanitair, geschikt voor maximaal 5 personen. De tent staat op een houten vlonder, op loopafstand van strand en zee. Hier geniet je van het buitenleven met nét wat extra comfort.
Op het overdekte terras vind je twee comfortabele relaxstoelen met voetenbank, een bijzettafel en een skottelbraai om buiten te koken. Binnen zorgt een ventilator voor verkoeling op warme dagen. Ook is er een elektrisch kacheltje aanwezig voor frisse avonden. Roken is niet toegestaan in de Glamlodge Tent Premium.
Neem een kijkje in de Glamlodge Premium.
Badkamer
De Glamlodge beschikt over een eigen sanitaire cabine in de tent met een douche en toilet. Er is warm water aanwezig via een boiler. Omdat de tent geen gasaansluiting heeft, is warm water niet onbeperkt beschikbaar. De wastafel met warm en koud water bevindt zich aan de buitenzijde van de sanitaire cabine, maar wel binnen in de tent.
Slaapkamers
De tent heeft twee slaapcabines met in totaal vijf slaapplaatsen en is standaard ingericht voor vijf personen.
Indeling slaapplaatsen:
- 1 tweepersoonsbed met tweepersoonsmatras en matrasbeschermer
- 3 eenpersoonsbedden met eenpersoonsmatrassen en matrasbeschermers
De bedden zijn voorzien van matrassen, hoofdkussens en eenpersoonsdekbedden. Je kunt zelf bedlinnen meenemen of dit huren.
Keuken
De eenvoudige keuken is voorzien van:
- Voorraadkast
- Gasfornuis
- Metalen tafel
- Koelkast met vriesvak
- Koffiezetapparaat
Goed om te weten
- Is er een toilet bij glamping?
Dat verschilt per glampingtent. De Glamlodge tent premium beschikt over privé sanitair met een eigen toilet en douche. Bij de andere glampingtenten maak je gebruik van de moderne en goed onderhouden sanitairgebouwen op Strandcamping Duinoord.
- Moet ik zelf linnengoed meenemen?
Als je een chalet of woodlodge hebt gehuurd dan is het linnen automatisch bijgeboekt. Bij de glampingtenten is linnen optioneel. Je kunt het zelf meenemen maar ook huren bij aankomst.
Keukenlinnen kan apart worden gehuurd.
- Hoe ver is het lopen naar het strand?
Vanaf je glampingtent loop je in een paar minuten de duinen door en sta je direct op het brede strand van Ameland.
- Zijn huisdieren toegestaan?
We begrijpen dat veel vakantiegangers graag met hun hond op reis zouden gaan. Honden zijn echter niet toegestaan op Duinoord. Daar is een goede reden voor: ons park is kindvriendelijk en schoon, en veel gasten waarderen de rust en veiligheid die dit beleid biedt.









